Noutăți

BINE AȚI VENIT ÎN ECHIPA SUPERBET

În centrele noastre de training din Iași, Timișoara și București, fiecare vineri este zi de bucurie! E ziua în care avem trei noi promoții de absolvenți. E ziua în care echipa noastră crește! Ne bucurăm pentru fiecare nou coleg.

Echipa noastră crește săptămânal, fiindcă povestea de succes a grupului Superbet cunoaște mereu și mereu noi borne importante. Fiecare provocare nouă și fiecare obiectiv nou impun și forțe noi pentru a ne menține în poziția de lideri naționali în domeniul Betting & Gaming. Bine ați venit alături de noi!

Cu Super-prietenie, vă salută toți colegii „veterani”!

Despre Superbet

Suntem peste 3000 de colegi. Și echipa noastră crește în fiecare săptămână. Vrem să te cunoaștem.

În echipa Superbet îți poți pune în valoare calitățile și te poți dezvolta profesional! Hai în echipa liderului din domeniul Betting & Gaming!

VINO SĂ FIM COLEGI!

©2021 ADVANCED RETAIL SYSTEM All Rights Reserved.